Як швидко та вигідно продати авто?
Крок 1

Зв’яжись з нами - домовимося за зустріч та разом пройдемо техогляд.

Крок 2

Погодимо вартість та підпишемо договір.

Крок 3

Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Переваги продажу через наш сервіс
Легкий продаж.
Передай авто - отримай гроші.

Збережи свій час та нерви - уникни довгих телефонних розмов про стан автомобіля, нерезультативних переглядів авто, необґрунтованих торгів з покупцями, які ведуть до зниження ціни.

Передпродажна підготовка

Наші спеціалісти подбають про стан авто та, в разі потреби замість тебе, відремонтують автомобіль.

Traide in

Хочеш не просто продати авто, а одразу пересісти на інше? Підберемо для тебе авто за чесною ціною або профінансуємо новий автомобіль.

Основні вимоги до автомобіля
 • Рік випуску - від 2008 р.
 • Країна реєстрації - Україна
 • Справний технічний стан
Документи для продажу
Оригінал та копія паспорта
ІПН
Техпаспорт
Продано. ХАПАЙ аукціон АВТО
Найчастіші питання при покупці авто
Як продати авто?

Крок 1. Зв'яжись з нами - разом пройдемо техогляд та погодимо вартість.

Крок 2. Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Крок 3. Отримай додаткову суму на рахунок після продажу твого автомобіля на аукціоні (за виключенням витрат на підготовку автомобіля до аукціону).

Як оцінюватиметься вартість мого авто?

Після техогляду наші спеціалісти з оцінки авто формують вартість.

Передпродажна підготовка (мийка, чистка салону) та ремонт (у разі необхідності) здійснюється за наш рахунок.

Якщо тебе влаштовує оціночна вартість, ми проводимо перевірку на незалежному СТО та фіксуємо вартість викупу. Після - переоформлюємо автомобіль та одразу надсилаємо кошти на твій рахунок.

Які документи необхідні для продажу авто?

Паспорт, ідентифікаційний код та технічний паспорт.

Які можуть бути стоп-фактори продажу авто?

Основний стоп-фактор: несправний технічний стан.

Якщо автомобіль потребує капітального ремонту, попередньо «десь пірнав», ми його не купуватимемо.

Основні вимоги до автомобіля:

Рік випуску - від 2010 р.

Справний технічний стан

Країна реєстрації - Україна

Чи можна продати своє авто та купити авто на аукціоні?

Жодних проблем. Маємо послугу «traide in» - приймемо старе авто на рахунок купівлі нового*, що суттєво знизить твої витрати.

* підберемо вживане авто за чесною ціною або профінансуємо новий автомобіль із салону

Вигідний продаж авто в Україні: особливості автовикупу від компанії ХАПАЙ аукціон авто

У житті кожного автомобіліста з'являється момент, коли потрібно продати авто. Така необхідність виникає через ряд причин: машина набридла, не влаштовує за характеристиками або ж сім'ї терміново потрібні гроші. І в подібних ситуаціях кожен власник хоче продати своє вживане авто максимально швидко та дорого.

Б/в автомобілі користуються в нашій країні високим попитом, адже на відміну від нових машин, вони мають більш прийнятну ціну. Разом з тим, якщо йдеться про авто з пробігом старої моделі або бите авто, то продаж може ускладнитися і затягнутися. Тому, якщо ви хочете швидко продати машину після ДТП, її доведеться відремонтувати.

Якщо б/в автомобіль перебуває в хорошому зовнішньому та технічному стані, залишається лише знайти покупця. І тут власник може зайнятися продажем самостійно, виставивши своє авто з пробігом на одному з інтернет-майданчиків. Але це не найкращий варіант, якщо вам потрібно терміново продати машину. Інший варіант - продати перекупам. У цьому випадку гроші ви отримаєте швидко, але дрібний перекупник, напевно, істотно занизить вартість автомобіля. Тому оптимальним варіантом у подібних ситуаціях є автовикуп. У цьому випадку ви можете продати свою б/в машину швидко та дорого.

ХАПАЙ аукціон авто - новий проєкт компанії УЛФ-ФІНАНС, який займається викупом автомобілів. Маючи десятирічний досвід у автобізнесі, ми допомагаємо клієнтам продавати авто швидко, дорого та без проблем. За трирічний досвід викупу під фінансування ми встигли виробити алгоритми викупу авто, які дозволили отримати тисячі задоволених клієнтів. Якщо ви хочете продати свою машину швидко та дорого, то ХАПАЙ аукціон авто - це саме те, що вам потрібно.

Що таке автовикуп і чому він настільки популярний в Україні

Автовикупом називають професійне сприяння продажу авто. У цьому випадку профільна організація виступає посередником між власником машини та покупцем, дозволяючи продати транспортний засіб на максимально вигідних умовах.

Слід розуміти, що автовикуп має низку відмінностей від продажу перекупам. Дрібні перекупники часто занижують ціну автомобіля, використовуючи різні хитрощі, щоб обдурити клієнта. У випадку професійного викупу авто, ви гарантовано отримуєте наступні переваги:

 1. Компанія-посередник бере на себе пошук покупця. Вам не доведеться витрачати час, виставляючи машину на інтернет-майданчиках та чекаючи, поки на ваші оголошення хтось відгукнеться.
 2. Юридична чистота угоди. Продаючи б/в  автомобіль самостійно, власник ризикує нарватися на шахраїв. Багато людей думають, що зустріч з автомобільними аферистами небезпечна лише для покупця, продавцю нічого не загрожує. Насправді людина може залишитися і без машини, і без грошей.
 3. Максимальна прозорість. Під час укладання угоди з продажу вживаного авто, покупець передає гроші безпосередньо продавцю. При цьому сторони уникають прихованих комісій, відрахувань та інших неприємних моментів.
 4. Професійні консультації. Фахівці компанії ХАПАЙ аукціон авто допомагають клієнту в оцінці вартості авто, розповідають про всі етапи угоди та повідомляють про те, які документи потрібно буде підготувати.
 5. Швидкість продажу. Розміщуючи оголошення про продаж б/в авто на інтернет-порталі, власник сподівається на швидке укладання угоди. Проте практично чекати покупця нерідко доводиться місяцями. І це в тому випадку, якщо технічний стан автомобіля близький до ідеального, а ціна не завищена. У випадку з автовикупом пошуком покупця будуть займатися майстри, що значно прискорить угоду.
 6. Конфіденційність під час укладання угоди з автовикупом.

Що враховується під час автовикупу

При автовикупі в першу чергу враховуються характеристики автомобіля, які здатні вплинути на його ринкову ціну. Саме ціна є першочерговим фактором, який цікавить продавця. І щоб продати автомобіль дорого, потрібно подбати про його зовнішній та технічний стан. При скуповуванні авто увагу приділяють наступним нюансам:

 1. Технічний стан автомобіля. Машина повинна бути на ходу, без проблем в експлуатації. У такому разі автовикуп пройде швидше, а транспортний засіб вдасться продати найвигідніше.
 2. Косметичний стан кузова та салону. Вм'ятини, глибокі подряпини, затерта або порвана оббивка сидінь - це негативно позначається на швидкості викупу автомобіля. Бите авто доведеться відремонтувати і привести в порядок.
 3. Вік авто. Чим старша машина, тим складніше її продати. Виняток - це популярні моделі або цінні ретро-автомобілі, які користуються високим попитом у колекціонерів. Ймовірність термінового продажу багато в чому залежить від віку авто.
 4. Пробіг. Це одна з найважливіших характеристик під час здійснення автовикупу. Кожен з нас розуміє, що вживаний транспортний засіб у 99% випадків буде з пробігом. Однак кожен покупець сподівається придбати авто з мінімальним зносом. Як правило, в середньому автомобіль проїжджає по 15-20 тисяч кілометрів на рік. Якщо ж старий транспортний засіб має невеликий пробіг, автовикуп принесе власнику більше грошей.
 5. Об'єм двигуна. Ще недавно більшість українців мріяли про потужні кросовери. Проте з урахуванням цін на паливо, які постійно зростають, сьогодні простіше продати малолітражку, ніж джип.
 6. Трансмісія. Спочатку досвідчені водії ставилися до автомобілів з АКПП насторожено. Проте потім усі оцінили зручності автоматичної трансмісії. Тому сьогодні автовикуп уживаних машин з АКПП - це можливість терміново продати авто, отримавши при цьому непогані гроші.
 7. Країна виробник. Сьогодні багато марок автомобілів збираються на декількох заводах (з докладним переліком можна ознайомитися на сайті виробника). Відповідно, якість складання може відрізнятися. І чим вища якість, тим вигіднішим буде автовикуп.

Багато автомобілістів вважають, що тюнінговане авто буде простіше продати. Але насправді це не зовсім так. Оригінальний колір і кричущі елементи кузова можуть лише відлякати потенційних покупців, через що викуп такого авто затягнеться. Жителі України охочіше купують транспортні засоби у стоковій комплектації, згодом тюнінгуючи їх на власний смак.

З недовірою покупці ставляться і до автомобілів після ДТП. Якщо автомобіль побував в аварії, то перед автовикупом потрібно буде повністю відремонтувати його, усунувши як технічні несправності, так і візуальні недоліки.

Умови автовикупу від компанії ХАПАЙ аукціон авто

Процедура купівлі авто передбачає участь трьох сторін: продавця, посередника та покупця. І якщо автовикуп буде організовано правильно, всі учасники угоди будуть задоволені. Продавець здійснить терміновий продаж, покупець отримає хороший транспортний засіб, а посередник отримає комісію від укладання угоди.

Здійснюючи автовикуп в Україні протягом кількох років, ми виробили такі принципи роботи:

 • ми здійснюємо скуповування авто, випущених не раніше 2010 року;
 • якщо автомобіль побував у аварії, то викуп можливий лише після ремонту;
 • авто має бути технічно справним та мати прийнятний зовнішній вигляд.

Особливість автовикупу від компанії ХАПАЙ аукціон авто полягає у прозорості та юридичній чистоті угоди. Щоб переконатися в цьому, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном, вказаним на сайті.

Терміновий викуп передбачає ретельний огляд автомобіля нашими фахівцями. Потім клієнту оголошується ринкова вартість транспортного засобу з урахуванням його технічного стану. Саме чесна оцінка та чесний продаж - основні особливості автовикупу від компанії ХАПАЙ аукціон авто.

Процес купівлі авто відбувається за таким алгоритмом:

 1. Клієнт зв'язується з менеджером по телефону та отримує повну консультацію з відповідями на будь-які питання, пов'язані з автовикупом. Далі він розповідає про автомобіль, який підлягає викупу. Менеджер обговорює з клієнтом день візиту.
 2. У призначений день клієнт приганяє машину на огляд. Тут фахівці оцінюють стан транспортного засобу для подальшого автовикупу.
 3. Якщо покупець погоджується з оголошеною ціною, сторони їдуть на СТО та укладають договір купівлі-продажу. За умовами автовикупу транспортний засіб переоформляється на покупця.
 4. Після скуповування авто, машини розміщуються на аукціоні та знаходять нових власників. Якщо автомобіль вдалося вигідно продати, клієнт отримує доплату на карту, як приємний бонус від автовикупу.

Юридична сторона автовикупу: все чесно та максимально прозоро

Бажаючи терміново продати авто, дуже важливо не наламати дров. Шахраї нерідко користуються поспіхом клієнтів, адже похапцем людина не помічає безліч важливих нюансів, і в результаті може бути легко обдурена нечесним посередником.

Співпрацюючи з компанією ХАПАЙ аукціон авто, ви можете бути впевнені, що автовикуп відбудеться швидко, чесно та вигідно. Ми співпрацюємо з перевіреними нотаріусами, СТО, а також держструктурами, що дозволяє нам скуповувати авто максимально швидко та безпечно.

Юридично автовикуп в Україні передбачає чотири етапи:

 1. Перед викупом документи на автомобілі ретельно перевіряються.
 2. Підготовка договору купівлі-продажу. Цей документ оформляється у трьох примірниках: для покупця, продавця та сервісного центру МВС України. Саме тут в результаті автовикупу ТЗ перереєструють на нового власника.
 3. Клієнт займається перереєстрацією транспортного засобу.
 4. Заповнення договору купівлі-продажу та його підписання. З цього моменту процедуру автовикупу можна вважати завершеною. Далі продажем машини офіційно займатимуться представники компанії ХАПАЙ аукціон авто.

Наші фахівці готові надати клієнту всебічну допомогу у підготовці документів до процедури автовикупу.

Правильна підготовка авто до викупу в Україні

Щоб продати авто максимально швидко, необхідно ретельно підготувати його до автовикупу. Для цього достатньо дотримуватись таких правил від компанії ХАПАЙ аукціон авто:

 1. Приберіть зайві речі з салону та приведіть його до ладу.
 2. Звільніть багажник авто та очистіть його.
 3. Усі дрібні несправності необхідно усунути перед автовикупом. Наприклад, замінюємо перегорілі поворотники, усуваємо протікання тосолу і т.д.
 4. Підготовка документів на авто - важливий етап автовикупу.
 5. Сплачуємо штрафи. Перед викупом потрібно розрахуватися з усіма боргами.

Підготувавши транспортний засіб до автовикупу, ви прискорите цю процедуру. Усунувши дрібні несправності самостійно, можна підвищити цим прибуток від продажу авто. Докладніше про процедуру автовикупу ви зможете дізнатися на нашому сайті або, зв'язавшись з менеджером по телефону.

top